O szkoleNasze doświadczenie:

Jesteśmy prywatną szkołą językową, która powstała w 1995 roku. Oferujemy zajęcia z siedmiu języków obcych: język angielski, język francuski, język hiszpański, język niemiecki, język rosyjski, język włoski oraz Polish for foreigners. Uczymy dzieci od 4 roku życia, młodzież i dorosłych. Prowadzimy szkolenia dla pracowników firm i instytucji. Prowadzimy kursy i szkolenia językowe na terenie Małopolski. Współpracujemy z placówkami oświatowymi i samorządami wielu małopolskich gmin. Przeprowadziliśmy łącznie ponad 260 tysięcy godzin lekcyjnych.

Siedziba

Prowadzimy kursy językowe w samym centrum Tarnowa - nasza siedziba mieści się w reprezentacyjnej kamienicy przy ul. Krakowskiej 2.
Szkoła Języków Teddy Bear to miła atmosfera, dobrze wyposażone sale lekcyjne, nowoczesne materiały edukacyjne (w tym także multimedialne) oraz sprawna obsługa administracyjna.

Kadra

Nasi lektorzy mają wyższe wykształcenie filologiczne oraz przygotowanie pedagogiczne. Przy doborze kadry zwracamy uwagę na doświadczenie zawodowe, przygotowanie metodyczne, osobiste zaangażowanie, a także na umiejętności interpersonalne lektorów.

Ośrodek Egzaminacyjny TELC

Od 2005 roku posiadamy status Ośrodka Egzaminacyjnego TELC, zaś od 2011 roku jesteśmy Centrum Egzaminacyjnym TELC. Egzaminy TELC, czyli Europejskie Certyfikaty Językowe są oparte o jednolity dla wszystkich języków system nauczania i testowania kompetencji językowych (CEFR). U nas można zdać egzamin z : języka angielskiego, języka niemieckiego, języka hiszpańskiego i języka rosyjskiego, a tym samym uzyskać certyfikat językowy uznawany przez administrację, pracodawców i uczelnie wyższe Unii Europejskiej. Certyfikat daje szansę na zdobycie lepszej pracy i edukacji na terenie całej Europy.

Współpraca z British Council

W ramach programu Addvantage oraz w oparciu o umowy bilateralne współpracujemy z uznanym ośrodkiem egzaminacyjnym British Council w organizacji egzaminów Cambridge ESOL: KET, PET, FCE, CAE, CPE. Większość egzaminów Cabridge ESOL można zdawać w siedzibie naszej szkoły.

Współpraca z Atas

Już od wielu lat współpracujemy z Biurem Wyjazdów Językowych ATAS - instytucją wyspecjalizowaną w wyjazdach edukacyjnych. Za naszym pośrednictwem już blisko sto osób wyjechało na kursy i obozy językowe na całym świecie.