TEDDY teensHasło
1) Jak uczymy?

Uczymy w sposób nowoczesny, w oparciu o najnowsze materiały, opracowane specjalnie z myślą o sprawach i problemach młodzieży. Kładziemy również nacisk na rozwój umiejętności językowych przydatnych w konkretnych sytuacjach życiowych. Nasze zajęcia to nie tylko nauka, ale także współzawodnictwo, gra, dobra zabawa i nowe znajomości.

Schemat
2) Jacy są nasi nauczyciele?

To ludzie, którzy są nauczycielami nie tylko z wykształcenia, ale przede wszystkim z zamiłowania. Po prostu lubią uczyć :-). Potrafią w sposób niekonwencjonalny i kreatywny wprowadzić młodzież w świat języków obcych.

3) Jakie poziomy oferujemy?

Program Teddy Teens adresowany jest do słuchaczy w wieku od 10 do 15 lat. Grupy tworzone są w oparciu o wiek oraz poziom znajomości języka, określany na podstawie bezpłatnej rozmowy kwalifikacyjnej.

4) Teddy Exams.

Dzięki współpracy z British Council, bierzemy udział w promocji oraz organizacji międzynarodowych egzaminów z języka angielskiego dla młodzieży. Są to znane na całym świecie egzaminy Cambridge ESOL: KET, PET, FCE for Schools, polecane dla młodzieży w wieku 11-17 lat.

Stopnie

Jako Centrum Egzaminacyjne TELC organizujemy także międzynarodowe egzaminy TELC School.

5) Teddy Bear - Lubię to!

Dołącz do nas na Facebooku. Znajdziesz tutaj aktualne informacje na temat organizowanych przez naszą szkołę konkursów i eventów.

Młodzież
6) Teddy Teens Workshop.

Ucząc się w naszej szkole możesz szlifować swoje umiejętności w trakcie bezpłatnych dodatkowych zajęć. Są to konwersacje z native speakers oraz warsztaty przygotowujące do egzaminów. Spotkasz tam również kolegów i koleżanki z innych grup.

Funzone
7) Teddy Teens Summer School.

W lipcu każdego roku zapraszamy wszystkich nastolatków uczących się w naszej szkole na bezpłatne zajęcia konwersacyjne z native speakers z USA. To świetna okazja, by zaprezentować swoje umiejętności językowe a także nawiązać nowe znajomości.

Natomiast jeżeli ktoś chce spróbować swoich sił za granicą, czeka na niego bogata oferta wycieczek i obozów językowych,np. w Wielkiej Brytanii, na Malcie, we Włoszech itp.

Języki