TEDDY kidsDzieci
Drodzy Rodzice,
Każdy z Was pragnie zapewnić swojemu dziecku jak najlepszy start w dorosłe życie. Biegłe władanie językiem obcym jest niewątpliwie jedną z najważniejszych umiejętności we współczesnym świecie. Język angielski - bo to on przede wszystkim króluje wśród tych najczęściej wybieranych - przynosi uczącym się go wiele korzyści. Dzieci przyswajają sobie języki w naturalny sposób; ich głównym atutem jest wewnętrzna motywacja oraz ciekawość świata, która sprzyja przyswajaniu wiedzy bez świadomego procesu uczenia się. Nasza szkoła zajmuje się nauczaniem języków obcych już od 1995 roku i doskonale rozumie potrzeby najmłodszych słuchaczy. Stosowane przez nas metody i środowisko, w którym dzieci się uczą, sprawiają, że nauka niespodziewanie staje się atrakcyjna oraz inspirująca. Dzieci
1) Jak uczymy dzieci?

Uczymy dzieci w sposób jak najbardziej naturalny, bez stresu, wykorzystując wrodzone zdolności naszych maluchów. Uczymy z uśmiechem :-).
W nauczaniu najmłodszych wykorzystujemy elementy metody Total Physical Response (TPR),która zakłada, że nauka języka obcego powinna naśladować poznawanie języka ojczystego, co w praktyce oznacza rozumienie i wykonywanie poleceń zanim dziecko zacznie samodzielnie mówić.

Schemat
2) Jacy są nasi nauczyciele?

Nauczyciele pracujący z dziećmi w naszej szkole to przede wszystkim pasjonaci. To osoby otwarte, kreatywne, cierpliwe oraz ciepłe w kontaktach. Zawsze z wyrozumiałością odnoszą się do swoich małych studentów.


3) Jakie poziomy oferujemy?

Program Teddy Kids adresowany jest do dzieci w wieku od 4 do 9 lat. Grupy dobierane są w oparciu o wiek oraz poziom znajomości języka.

Schemat

4) Teddy Kids' Club.

To dodatkowe zajęcia, w czasie których dzieci zapoznają się z kulturą i obyczajami typowymi dla krajów kręgu kultury anglojęzycznej.

Jest to także świetna okazja do nawiązania nowych znajomości. A na koniec roku szkolnego zawsze świętujemy URODZINY MISIA!

Happy
5) Teddy Kids Summer School.

W lipcu każdego roku zapraszamy wszystkie dzieci uczące się w naszej szkole na bezpłatne zajęcia konwersacyjne z native speakers z USA.

6) Międzynarodowe standardy.

Dzięki współpracy z British Council bierzemy udział w promocji oraz organizacji międzynarodowych egzaminów z języka angielskiego, przygotowanych specjalnie dla najmłodszych. Setki tysięcy dzieci na całym świecie przystępuje do Cambridge Young Learners English Tests. Testy YLE mogą zdawać dzieci już od 7 roku życia! Egzaminy odbywają się w siedzibie naszej szkoły w Tarnowie.

Więcej na: www.britishcouncil.pl

Dziecko
7) Nagroda dla każdego.

Każde dziecko, które po raz pierwszy zapisuje się na zajęcia w naszej szkole, otrzymuje nagrodę - maskotkę MISIA PLUSZOWEGO :-).

Dziecko
Dziecko