TEDDY professionalHasło Witamy Państwa w Szkole Języków Obcych Teddy Bear. Jesteśmy prywatną szkołą językową, która powstała w 1995 roku. Nasza siedziba mieści się w zabytkowej XIX-wiecznej kamienicy, przy ul. Krakowskiej 2, w samym centrum miasta. Zaletą naszej lokalizacji jest nie tylko piękne otoczenie tarnowskiej starówki, ale także wewnętrzny parking na dziedzińcu naszej kamienicy. Zapraszamy Państwa do skorzystania z bogatej oferty kursów językowych. Prowadzimy zajęcia zarówno dla klientów indywidualnych jak i pracowników firm oraz instytucji. Oferujmy zajęcia w grupach oraz zajęcia indywidualne.
Z pozdrowieniami,
Zespół Teddy Bear


1) System aktywnej nauki języka.

To program nauczania, który obejmuje nie tylko standardowe zajęcia w sali lekcyjnej, ale również dodatkowe zajęcia w formie klubów dyskusyjnych, konwersacji z native speakers, próbnych egzaminów, letniej szkoły, wyjazdów zagranicznych oraz możliwość uzyskania międzynarodowych certyfikatów.

2) Metoda programu Teddy Professional - metoda komunikacyjna.

Na zajęciach koncentrujemy się przede wszystkim na rozwijaniu umiejętności mówienia i rozumienia języka obcego. Słuchacze zdobywają praktyczną umiejętność posługiwania się językiem w codziennych sytuacjach życiowych, np. w pracy, w podróży, w restauracji, itp. Nauka gramatyki i słownictwa nie jest celem samym w sobie, lecz służy spajaniu i lepszemu budowaniu wypowiedzi.

Schemat
3)Nasi nauczyciele.

To ludzie, którzy są nauczycielami nie tylko z wykształcenia, ale przede wszystkim z zamiłowania. Po prostu lubią uczyć :-)Potrafią w sposób niekonwencjonalny i kreatywny wprowadzić każdego w świat języków obcych.

3) Poziomy Teddy Professional.

Program Teddy Professional adresowany jest do osób w wieku od 16 lat wzwyż. Grupy tworzone są w oparciu o wiek oraz poziom znajomości języka, określany na podstawie bezpłatnej rozmowy kwalifikacyjnej.

Poziomy
4) Teddy Exams.

Dzięki współpracy z British Council, bierzemy udział w promocji oraz organizacji międzynarodowych egzaminów z języka angielskiego. Są to znane na całym świecie egzaminy Cambridge ESOL: KET, PET, FCE, CAE oraz CPE.

Jako Centrum Egzaminacyjne TELC organizujemy także międzynarodowe egzaminy językowe TELC. W naszej siedzibie można zdawać egzaminy od poziomu A1 do C1 z następujących języków: angielski, niemiecki, hiszpański oraz rosyjski.

5) Matura.

To szczególny egzamin, który decyduje o wyborze dalszej drogi edukacyjnej i życiowej. Dlatego maturzystom oferujemy specjalny program zajęć, który dobrze przygotuje ich do tego ważnego egzaminu, zarówno na poziomie podstawowym, jak i rozszerzonym. Kurs maturalny objęty jest także specjalną promocją :-).

6) Teddy Bear Summer School.

W lipcu każdego roku zapraszamy wszystkie osoby uczące się w naszej szkole na bezpłatne zajęcia konwersacyjne z native speakers z USA. Są to wolontariusze ze znanego na całym świecie programu Learning Enterprises (http://www.learningenterprises.org/). To świetna okazja, by zaprezentować swoje umiejętności językowe a także nawiązać nowe znajomości. Dodatkowo każda rodzina może zgłosić się do nas, aby skorzystać z możliwości przyjęcia gościa ze Stanów Zjednoczonych do swojego domu na okres jego pobytu w Polsce (4 tygodnie).

Widok
7) Teddy Bear - Lubię to!

Dołącz do nas na Facebooku. Znajdziesz tutaj aktualne informacje na temat organizowanych przez naszą szkołę konkursów i eventów.

8) Teddy in Company.

To oferta szkoleń językowych i zajęć indywidualnych dla pracowników firm i instytucji.

Klientom indywidualnym oraz pracownikom firm i instytucji gwarantujemy:

  • skuteczne rozpoznanie indywidualnych oczekiwań
  • dostosowanie treści i formy szkoleń do konkretnych potrzeb
  • zajęcia w siedzibie Szkoły Języków Obcych Teddy Bear w centrum Tarnowa lub w uzgodnionym wspólnie miejscu (np. w siedzibie firmy)
  • indywidualny program nauczania dla każdej grupy zawodowej, np. menedżerowie, prawnicy, pracownicy administracji
  • certyfikat ukończenia kursu i kartę oceny umiejętności.
W ofercie Teddy in Company:
  • Dodatkowe zajęcia (konwersacje z native speakers w siedzibie szkoły, klub dyskusyjny i filmowy, warsztaty językowe)
  • Możliwość przystąpienia w siedzibie szkoły do egzaminu TELC lub Cambridge ESOL - uznawanych przez administrację i pracodawców Unii Europejskiej.
False