Co nas wyróżnia?

Szkoła Języków Obcych Teddy Bear powstała w marcu 1995 uzyskując wpis do ewidencji Kuratorium Oświaty w Krakowie jako niepubliczna placówka oświatowa.

Teddy Bear w liczbach:
275 tysięcy zrealizowanych godzin lekcyjnych,
średnio rocznie 230 grup lektoratowych,
kilkadziesiąt instytucji i firm, dla których prowadzimy albo prowadziliśmy zajęcia językowe.

Zajęcia prowadzą tylko nauczyciele z wyższym wykształceniem filologiczneym.

Gwarantujemy Państwu nie tylko określoną liczbę godzin wybranego kursu, ale również największy w Tarnowie pakiet zajęć dodatkowych.

Nasza szkoła ma siedzibę w samym centrum Tarnowa, mieści się w jednej z najpiękniejszych XIX wiecznych tarnowskich kamienic u zbiegu ul. Krakowskiej i Placu Sobieskiego, z wewnętrznym parkingiem do dyspozycji klientów.

W roku 2005 uzyskaliśmy status autoryzowanego ośrodka egzaminów europejskich TELC. Można u nas zdawać egzaminy z następujących języków: języka angielskiego, języka niemieckiego i języka hiszpańskiego.
TELC jest członkiem ALTE - organizacji zrzeszającej instytucje nadające certyfikaty językowe, uznawane i honorowane we wszystkich krajach Europy.

W ramach programu Addvantage współpracujemy z uznanym ośrodkiem egzaminacyjnym British Council w organizacji egzaminów Cambridge ESOL: KET, PET, FCE, CAE, CPE.

Program zajęć w naszej szkole jest oparty o założenia Europejskiego Systemu Opisu Kształcenia Językowego (Common European Framework of References for Languages).

Pomoc, patronat i opiekę metodyczną nad naszą placówką sprawuje wydawnictwo Pearson Education Longman - światowy lider w dostawie rozwiązań edukacyjnych. Instytucja o 284 letniej tradycji.

Współpraca z najlepszymi instytucjami w branży edukacyjnej: Oxford, Cambridge, Hueber, LektorKlett.

Już od wielu lat współpracujemy z Biurem Wyjazdów Językowych ATAS - instytucją wyspecjalizowaną w wyjazdach edukacyjnych. Za naszym pośrednictwem już kilkadziesiąt osób wyjechało na kursy i obozy językowe na całym świecie.

Współpracujemy z lokalnymi mediami: Dziennikiem Polskim i Radiem Eska organizując m.in. wspólne konkursy.

Od kilku lat jesteśmy sponsorem głównych nagród w konkursach języka angielskiego i kultury anglosaskiej organizowanych przy Zespole Szkół nr 2. (Gimnazjum dwujęzyczne i II LO w Tarnowie).

Jesteśmy obecni z naszymi konkursami na imprezach masowych w regionie współpracując z organizatorami tych imprez np. z urzędami gmin.

Oferujemy elastyczny system opłat, dostosowany do oczekiwań każdego klienta.

Przy zapłacie w całości gratisowy podręcznik lub ćwiczenia do wybranego kursu.

Należności można uregulować gotówką, przelewem lub kartą płatniczą bądź kredytową.